יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

הפאב השכונתי בקיאנטל נפתח

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 19:01 30/12/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תאמינו או לא ( ) בעיירה הקטנטנה שאני מתגוררת בה כרגע נפתח פאב שכונתי. אמנם רק לתקופת חג המולג וסילבסטר, אבל עדיין הופתעתי מאד כאשר בטיול ערב רגוע עברתי ליד המקום השוקק. יומיים אחר כך גררתי איתי את ויויאן, להופעה של "הכוח הצעיר מפרוטיגן" - להקה של בני 13-16 (להערכתי...) שדוקא נתנו הופעה די נחמדה ומקצועית. הייתי ללא ספר היצור הבוגר ביותר בקהל, שנראה קצת קפוא והמום. אתה יודעים איך זה בגיל הזה, כל תזוזה נראית כל כך חשובה וקריטית וכולם מנסים להיות "בסדר" ולהראות "קול". בהרים של שוויצריה להראות קול כנראה זה לא לזוז. שיהיה. בכל מקרה נהניתי מאד ולסיום קניתי לי משקה לא אלכוהולי (סודה) וחזרתי למיטה מוקדם (יותר מוקדם מכל בני ה-16 שמלאו את המקום) כשאני מהרהרת איך לעזאזל אני מצליחה לחזור להיות נערה שוב. איך? ויויאן, אגב (בת ה-16) טוענת שאני יכולה "לעבור" כבת 20. התחלה טובה, לא?

אז זהו, שסתם, רציתי לשתף אתכם בחוויה האנתרופולוגית המשעשעת שעברה עלי. אין פואנטה.
יעל

[ הודעה זו נערכה על-ידי: אורן בתאריך 2002-12-30 19:48 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי