יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

נפלאות התבונה? -מהם חמש האכזבות הקולנועיות?

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 2/07/02

הודעהפורסם: 15:18 7/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הנה זה שוב מגיע, ושוב באיחור. ראיתי את נפלאות התבונה. השתעממתי. הסיפור האמיתי טוב. המשחק טוב (כלומר אחד משחק יפה והשניה יפה) ובכל זאת הייתי צריך להכריח את עצמי לראות עד הסוף. למה?

האמת שיש לי חשבון ארוך עם פרופסור נש. הוא רמאי, שקרן ונוכל. קודם כל – מה זה תורת המשחקים? לתומי חשבתי שזה קורס עם משחקים. משחקים - וואלה? כדאי לקחת, אמרתי לעצמי. עצמי אומר לי בהגיעינו - זה קורס באינפי מתקדם. אני חשבתי על כדור-סל וקיבלתי בקושי משחק מקדים.
אחר-כך בא השקר השני. פרס נובל לא מפשל אמרתי לעצמי, וניסיתי להסביר לבעל הבית ששנינו רק נפסיד אם הוא יקפיץ את שכר הדירה, יצמיד לדולר וגם לא יסייד. לא פעל. ההנחה הבסיסית של תורת המשחקים היא רציונליות של השחקנים. וזה לא קורה במציאות.
ועכשיו בא הסרט. כולם אמרו סרט טוב ומרגש, הכנתי ערמת ממחטות ובסוף השתמשתי רק באחת בשביל לקנח את האף אחרי נחירת הבוז.
מה לעזאזל לא פועל בסרט? מישהו כאן יכול להסביר לי? (אחרי שכתבתי את זה החלטתי לבדוק מה אומרת יעל. תודה, תודה, תודה. אני לא המשוגע היחיד שלא אהב את הסרט).

אבל יש לי מוסר השכל מהסרט – אתה רואה בחורה – שתף אותה מייד ברעיונות המגונים שעולים לך בראש. בחמישים אחוז מהפעמים תקבל סטירה ובחמישים אחוז האחרים זה הולך. חמישים אחוז ואפס עבודה - לא רע...
ועוד משהו – זה שאני פרנואיד לא אומר שלא רודפים אחרי. (לא יודע מי אמר את זה אבל הוא צודק).

אני רואה שבזמן האחרון הולכות כאן חידות אז אני אנצל את המיקרופון לחידה (שאלו אותי אותה שהייתי קטן, קיבלתי אותה כתרגיל בקורס בתורת המשחקים והשנה שוב נתקלתי בה בקורס מתקדם בתורת המשחקים):

A certain village contains a number of married couples, of which k husbands are cheating on their wives. Every woman is aware of all the cheating taking place, expect for the infidelities of her own husband. In order to uphold a strict morality, the women of the village make a pact: any woman who learns that her husband has been cheating will kill him that night and dump his body in the town square for all to see. However, because no one wants to tell another woman that her husband is being unfaithful, this information is never communicated, and so, the cheating continues. Some time later, at a town meeting, the chief announces, "I want the cheating in this village to stop." What happens now?

ואם אנחנו כבר בטרנד של "מהם חמשת ה...?", גם לי יש אחד – מהם חמשת הסרטים המאכזבים ביותר שראיתם. אני לא מתכוון לגרועים אלא למאכזבים (הם יכולים להיות לא רעים). שלי –
1. נפלאות התבונה
2. שר הטבעות – אחוות הטבעת.
3. ג'קי בראון
4. גוספורד פארק
5. שארלוט גריי
לכולם באתי עם הר של ציפיות בגלל הבמאי/תסריטאי/שחקנים או סתם יחסי ציבור ויצאתי בפחי נפש.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: Oren the Snark בתאריך 2003-01-07 15:24 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
קרן
כוכבת אתר
כוכבת אתר

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 16:59 7/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מספר אכזבות קולנועיות שלי הן:

1. "אמריקן ביוטי" - לא מצאתי עומק, סתם סרט בעיני, ציפיתי והתאכזבתי.

2. "ביג לבובסקי" - לא שיעשע, שיעמם.

3. "מועדון קרב" - אמנם ראיתי בשוצריה עם תרגום לאנגלית בלבד, אבל התאכזבתי, "עומק להמונים" -סרט לא באמת חכם, כך הרגשתי.אולי עלי לצפות בשנית.
4. "יש לך הודעה", אמרו שזה דומה ל"חנות מעבר לפינה" הגאוני - לא דמה בכלל, סרט שטוח וגרוע.

ואורן - לא הצלחתי עם החידה בינתיים, ניתנים רמזים?

[ הודעה זו נערכה על-ידי: קרן בתאריך 2003-01-07 18:11 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 18:24 7/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

"החומה" !

האכזבה הקולנועית הגדולה ביותר בחיי התרחשה בגיל 11, כאשר קרן לקחה אותי לראות את "החומה". קודם כל חשוב לי להגיד שאני מאד מעריכה את קרן על זה שהיא לקחה אותי לסרט ועל זה שבהיא הגניבה אותי פנימה. (בשנות השמונים היו קצת יותר נוקשים בעניין גיל הכניסה ו"החומה" היה הרבה יותר "ביג דיל" מהיום).
תודה קרן!
הבעייה היתה שהייתי מכורה לחלוטין לאלבום. למוסיקה. ידעתי את המילים בעל פה, וגם את הסיפור שמאחורי התקליט. קרן הסבירה לי הכל - גם דברים שבדרך כלל ילדים בני עשר לא יודעים... ויחד עם אבא שלי גם ישבתי ותרגמנו את המילים, וזה היה מבצע כי לא היה כל כך קל לקרוא כתב יד מחובר באנגלית! (ולא היה אז אינטרנט שבו היה אפשר למצוא הכל...)

אז כפי שאתם מבינים היה לי סרט שלם בראש, חזק, עוצמתי, הכי נפלא שיש בעולם. לא היה "לחומה" סיכוי קלוש להשתוות לסרט הזה. אז התאכזבתי!
כל האכזבות האחרות מתגמדות לעומת האכזבה הזו.

קרן, לאחרונה צפיתי במועדון קרב עוד פעמיים וחצי לפחות, וזה סרט מגניב, מצחיק, חזק, ומרתק. לא יודעת למה לא אהבנו אותו בשוויצריה! למעשה אפילו התחלתי לכתוב עליו ביקורת מחודשת אבל קצת נתקעתי. דוקא בגלל שהוא טוב ונוגע בכל כך הרבה נושאים קשה לבקר אותו. שלא לדבר על זה שמבחינה קולנועית הוא מבריק לחלוטין.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: Yael בתאריך 2003-01-07 18:36 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 18:39 7/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אורן סנארק, גם אני רוצה רמז, למרות שאיכשהו יש לי הרגשה שבסופו של הסיפור לא יישארו יותר מדי גברים בעיירה. (אני מדמיינת רצח המוני. כמה אלים בעצם! האם זהו העונש על בגידה?!)
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 20:23 7/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הרג המוני של גברים, הא? בחלומות. נראה לכם שהייתי שואל חידה שכזו?

כלומר רמז.
אני בעצם לא יודע אם זה רמז. או שזה לא עוזר בכלל או שזה כל החידה. מה בעצם הצ'יף תורם לדיון עם ההערה שלו? בגירסא ששאלו אותי בינקותי סיפרו על הנשים שבוגדות בבגדד, והכליף (אולי חליף?) מכריז שיש לפחות אשה אחת שבוגדת. בעצם כולם יודעים את זה. הוא לא מוסיף שום ידע. האמנם???

אפשר לתת רק עוד רמז אחד וזה כבר ממש התשובה אז תנסו בלי.
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 20:26 7/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ביג ליבובסקי באמת היה מאכזב. לא שיעמם אבל שיעשע רק קצת.
בתור יהודי בגלות אני דווקא מרבה להשתמש במשפט הקורע -!!! I DONT ROLL ON FUCKIN SHABBOS

אם כי כאן באמסטרדם זה מקבל עוד משמעויות.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: Oren the Snark בתאריך 2003-01-07 20:29 ]
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 0:46 8/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

סרטים מאכזבים שלי:
A.I. חרא של סרט לפי דעתי.החצי הראשון בסדר אבל זה נהיה מוזר ומשעמם...
טראפיק-כמעט נרדמתי בקולנוע...לא ממש ריתק אותי...
חניבעל-הסרט הזה מעליב את שתיקת הכבשים.כמו שאמרתי קודם-שתיקת הכבשים זה אחד מאותם סרטים שהם בפני עצמם ואסור לעשות להם המשך לא משנה עד כמה הם הצליחו...
בלתי שביר-אני זוכר שכבר חיכיתי שהסרט השני של שיימלאן יצא לקולנוע כאן.אבל האכזבה הייתה גדולה אחרי שראיתי.זה לא התקרב אפילו לחוש השישי... ל-סיינס באתי עם פחות ציפיות וזה היה בסדר.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 0:48 8/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא התאכזבתי מלב אמיץ כי לא היו לי ציפיות. מאידך גם לא הצלחתי לראות עד הסוף...
צבי
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 0:58 8/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

החידה האמיתי היא איך אתה לוקח קורס מתקדם בתורת המשחקים, אחרי שבקורס הראשון סבלת מאינפי למתקדמים?

[ הודעה זו נערכה על-ידי: צבי בתאריך 2003-01-08 00:59 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני מספר ICQ
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 1:28 8/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

Oren the snark-how you dare to talk about Braveheart??? You should be a shame!! To need to say you sorry.and then put your head bitween your legs and kiss your own ass!! Freedom!!!!!!!!!
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 17:06 8/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הי, וואלאס, תרגע...

עכשיו סנארק, באמת לא אהבת את לב אמיץ ?
זהו אחד הסרטים התקופתיים הכי מרשימים שיש, אני חושב.
והפסקול שלו פשוט מדהים...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 22:01 8/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

תודה מאלדר. תמיד טוב שיש את האח הגדול שמגן עליך מהביריונים...

צבי, בקורס הזה לא היה אינפי אלא לוגיקה (מלוגיקה סבלתי הרבה יותר מאינפי...). יש אנשים שהם קצת סאדו מזוכיסטים והם לוקחים קורסים רק בשביל להראות לעצמם שזה אפשרי. במקרה הספציפי הזה זה גם היה מעניין.

לא אהבתי את לב אמיץ, מה לעשות. אני לא כל כך אוהב סצינות של קרבות עם קלוזאפים או דיליים ארוכים על מעוף החיצים והסתערות הפרשים. גם נאומים משמימים על גבורה וחופש קצת משעממים אותי. כן, כו, אנחנו לפחות נמות חופשיים. YEA, RIGHT!

[ הודעה זו נערכה על-ידי: Oren the Snark בתאריך 2003-01-08 22:04 ]
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 0:23 9/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

Oren.you just get in my black list... And yes mulder-The sound-rack is also Great! James Horner did an exellent job there!! "Every man die,Not every man realy lives..."
מסמר חלוד
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 26/06/02

הודעהפורסם: 23:37 11/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

היי ילדים.
אני רוצה לומר לקרן , שאני מסכים לכל מילה שלך!
הגיע הזמן לומר: ביג ליבובסקי סרט משעמם!
מועדון קרב כל כך הרבה פחות ממה שעשו ממנו... פשוט הציפיות היו לגמרי לא מוסברות...
על יש לך הודעה אין מה לומר. פשוט סרט מטופש.
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

הודעהפורסם: 0:06 12/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

FIrst rulle of Fight Club-You do not talk about fight club.
Second rulle of fight club-YOU DO NOT TALK ABOUT FIGHT CLUB!!
I love it... David Fincher Is Super!!
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 9:45 12/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בכל מקרה, לגבי לב אמיץ, גם אם אתה לא אוהב קרבות, נאומים על חופש ושדות ירוקים רחבי ידיים בסקוטלנד, אל תשכח שיש כאלה שמחכים את כל 3 השעות בשביל הצצה נדירה בישבנו של מל...
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
poopa
חבר/ת פורום מתחיל/ה
חבר/ת פורום מתחיל/ה

בפורום מ: 30/06/02

הודעהפורסם: 14:13 13/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כנופיות ניו יורק- מהומה רבה על סרט בלי תוכן, משעמם רצח
סיינס - עבודה בעיניים
האזרח קיין - סוף סוף ראיתי וזה לא הסרט הכי טוב שנעשה אי פעם !

לעומת זאת, ד"ר סטריינג'לאב (בלי קשר) הוא סרט שכל מי שיכול לראות שיעשה זאת. סרט מצחיק בטירוף וזה מדהים שאפילו כעת זה מצחיק
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 0:04 14/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא חושב שהאזרח קיין הוא "הסרט הטוב שנעשה אי פעם", אבל הוא עדיין סרט טוב. ה"גדולה" שלו היא בעיקר אם את/ה מתעניין בקולנוע והתפתחות הקולנוע. יש בו (כלומר היו בו) כמה חידושים גדולים מבחינת צילום, עריכה והעברת סיפור. כל זה באמת לא צריך לעניין את הצופה הלא מתעניין שכבר רגיל לראות את הטכניקות האלו שנים.

אני רואה שאין פיתרון לחידה - או שכל אחד פתר לעצמו. רמז אחרון שאפשר לתת. תחשבו מה קורה אם יש רק בגידה אחת. אחר כך מה קורה אם יש שתיים. אחר כך שלוש. זהו. שלוש זה מספיק. אם בשלוש לא עליתם על זה... תמשיכו עד שלושים.

[ הודעה זו נערכה על-ידי: Oren the Snark בתאריך 2003-01-14 00:05 ]
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 19:15 14/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

סליחה! אני מרגישה קצת סתומה. כי ההערה של הצ'יף היא לחלוטין כללית, ולגמרי לא אישית.
הוא רק אמר "אני רוצה שהגידות יפסיקו". מה זה אומר? שיש בגידות. או-קיי. אולי זה הוא, אולי זה החלבן, אולי הוא בכלל שמע שיחה במקלחת של הבריכה ולכן הוא יודע שמישהו בוגד.
אז מישהו בוגד? אז מה?
טוב לא הבנתי. אז לרמז הבא. נניח רק אחד מהגברים בוגד. אז רק אשה אחת אמורה לרצוח. והיא לא יודעת. אבל אשה אחרת יודעת.
טוב בוא נניח ששניים בוגדים. אז יש לפחות שתי נשים שלא יודעות אבל לפחות שתיים שיודעות מזה. או-קיי. נניח שכולם כולם בוגדים. אז כל אשה בוגדת... ואני פשוט מפספסת משהו שקשור לחוקים של כל העניין הזה של הבגידות והרציחות. אגב, אל תתפלאו אם הודעה זו תעלם אחרי שלב ה "אה!"
"עכשיו הבנתי"!
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 3:45 15/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אם יש רק בגידה אחת - הילארי - האישה הנבגדת לא יודעת וכל הנשים האחרות יודעות כך שלא קורה כלום. אבל אחרי שהצ'יף מודיע (מעל הרציף) שהבגידות חייבות להיפסק, גם הילארי יודעת שיש לפחות בגידה אחת, אחרת מה הצ'יף מקשקש. היא גם יודעת שהיא לא ידעה קודם על אף בגידה לכן היא מבינה שיש בעצם רק בגידה אחת של ביל בעלה... אם יש שני בוגדים...

לילה טוב אני אחרי שמונה שעות שתיה (8!).
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

הודעהפורסם: 19:16 15/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

למה אתה מניח שאם יש בגידה כלשהי כל הנשים כולן יודעות עליה? זאת הנחה שצריך לציין במסגרת הצגת החידה!

תחת ההנחה הזאת, אז התשובה היא שמספר הרציחות יהיה כמספר הבעלים הבוגדים? אני לא ממש טובה בדברים האלה...
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 19:43 15/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

"Every woman is aware of all the cheating
taking place, expect for the infidelities of her own husband"

Assume that a husband gets killed, on what day did that happen?

[ הודעה זו נערכה על-ידי: Oren the Snark בתאריך 2003-01-15 19:56 ]
צבי
כוכב אתר
כוכב אתר

בפורום מ: 7/06/02

הודעהפורסם: 0:27 16/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אורן, יש משהו בדברי יעל...
אמנם כתוב שכל אישה יודעת על כל הבגידות האחרות, אבל לא כתוב שכל אישה י ו ד ע ת שהבגידות שעליהן היא יודעת הן כ ל הבגידות האחרות.
ומה שתית 8 שעות???
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני מספר ICQ
Oren the Snark
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

הודעהפורסם: 1:16 16/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

יכול להיות שאתם צודקים. אם זה לא ברור אז אני מצטער ןמוסיף - כל אשה יודעת שהיא יודעת את כל הרכילותת כלומר כל הבגידות האחרות. לקחתי את הנוסח האנגלי מנוסח קנוני. מצטער.

שתיה - זה התחיל בכמה פיינטס גינס, ואז שאמרתי שנראה לי שמספיק, ניסו להראות לי שיש כמה סוגי בירה שאני לא מכיר... (את רובם המכריע דווקא היכרתי...), למרות מחאותי המשיכו להביא את הבירות לשולחן. נו - זה בל תשחית לא לשתות. פולני שכמוני.
ואם כבר http://www.beeradvocate.com
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי