יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

ללכת לקולנוע - נראה לכם?!!!

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
שי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 9/06/02

הודעהפורסם: 16:27 19/01/03    נושא ההודעה: ללכת לקולנוע - נראה לכם?!!! הגב עם ציטוט

אני הולך להטיל פצצה (וירטואלית כמובן... - תירגעו).
אני אוהב יותר לראות סרט ב- DVD בבית מאשר בקולנוע. לא אוהב את הצפיפות, את הרעש את ההפסקה היחידה (תגידו - אתם נורמלים? היש עוד אנשים שלא רוצים הפסקה בסרטים של היום??? הארי פוטר - 3 שעות, שר הטבעות 3.5 שעות).
היום, כשמערכת קולנוע ביתית טובה עולה פחות מ- 4000 ש"ח - אין, פשוט אין סיבה לצאת מהסלון המחומם בחורף והממוזג בקיץ לטובת הקולנוע. איכות הסאונד המשופרת עם חמשת הרמקולים, טלויזיה מרובת אינצ'ים (29+) ושיטת שידור משובחת (100 HZ).

1800 ש"ח...

3590 ש"ח

היום כשבבלוק-באסטר (סליחה על הפירסום ) מביאים סרטים חדשים בערך חודש-חודשיים לאחר ההקרנה בארץ (נכון לא מתורגמים), עם התוספות הרבות (מי ראה את הסוף האלטרנטיבי ל"זהות כפולה"? נכון! אני... - ואני מוכרח לציין שהסוף השני הרבה יותר טוב), הסצנות המחוקות האפשרויות ב- DVD ROM, וכו'.

האיכות, השקט, היכולת לעצור את הסרט כמה פעמים שמתחשק במהלכו נותנים נוק-אאוט חד משמעי לרעת הקולנוע.

אגב - יציאה לקולנוע לזוג צעיר ללא ילדים מגיע לכ- 100 ש"ח לסרט (סרט+פופקורן+שתיה), אם תוסיפו לזה מסעדה אחרי/לפני או בייביסיטר לילדים מכפילים או משלשים את הסכום המקורי.

לכן, בשנת בחירות זו - אני כבר בחרתי: DVD ושינוי.

ואת כל זה אני כותב אחרי המזל שהיה לי בבלוקבאסטר בסופ"ש האחרון:
ביום שישי הגעתי והיה העותק באחרון של 'דו"ח מיוחד' מתורגם - סרט לא רע בכלל שהייתי מקטלג כסרט אימה...
ואתמול (כשהחזרתי את דו"ח מיוחד) לקחתי את העותק האחרון של 'זהות כפולה' - סרט מצויין. נהנתי מכל רגע.

סליחה אם פגעתי במישהו שהקולנוע זה החיים שלו...

הפועל לב-השרון
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 18:12 19/01/03    נושא ההודעה: ללכת לקולנוע - בהחלט! הגב עם ציטוט

קודם כל, כל אחד זכאי לדעתו - גם אם היא שגויה מהבסיס קריצה
אתה טועה ומטעה, חווית הצפיה בקולנוע שונה לגמרי מחווית הצפיה בסרט בבית, לכן אחת לא באמת יכולה להחליף את השניה. אז אולי בעצם זה כמו לשאול אם אנחנו מעדיפים לאכול במסעדה או בבית... תחשוב על זה.

ועכשיו אני אענה לך באופן יותר ספציפי
שי כתב/ה:
מערכת קולנוע ביתית טובה עולה פחות מ- 4000 ש"ח, איכות סאונד משופרת עם חמשת הרמקולים, טלויזיה מרובת אינצ'ים (29+) ושיטת שידור משובחת (100 HZ). אין, פשוט אין סיבה לצאת מהסלון

כל עוד לא תשקיע סכום עתק כדי לבנות אולם קולנוע אמיתי אצלך בבית, לא תוכל להתקרב אפילו למה שאולם קולנוע טוב מעניק. באולם קולנוע יש הרבה יותר מ-5 רמקולים וסאב, שלא לדבר השיטות המתקדמות כמו ה-SDDS עם 8 ערוצים. הנפח הגדול של האולם והמרחק הפיזי האמיתי של הרמקולים, רק הם יכולים להעניק הדמיה טובה לסצנות גדולות ועמוסות צלילים. לא הטלוויזיות הקטנות של 30-60 אינץ' ואפילו לא המסכים הקטנים שמשתמשים בהם במערכות הביתיות הטובות ביותר, יכולים להתמודד באותה ליגה עם מסכי הענק של הקולנוע - אם האדם על המסך לא יכול להיות גדול יותר מהצופה, אז מה זה שווה? איפה הגרנדיוזיות? שיטת השידור "המשובחת" שלך, היא למעשה שיפור של פגם הקיים בציוד הביתי הנחות - בקולנוע יש הקרנה רציפה מפילם, ללא צורך לרענן את המסך. אין הקרנה של נקודה אחר נקודה, אלא תמונה שלמה וברורה בכל רגע. לסכום - גם המערכת הביתית הטובה ביותר, לא מתקרבת למה שמציע לנו אולם הקולנוע. יש סיבה לצאת מהסלון.

שי כתב/ה:
לא אוהב את הצפיפות, את הרעש את ההפסקה היחידה.

אז תלך לקולנוע באמצע השבוע, תלך להצגות מוקדמות יותר, לא קשה למצוא הקרנות כמעט פרטיות... בעיניין ההפסקה, יש בתי קולנוע שמקרינים ללא הפסקות (סינמטקים, סימנמה סיטי ועוד) ויש כאלה בהם יש הפסקה - בחר את מה שמתאים לך.

שי כתב/ה:
היום כשבבלוק-באסטר מביאים סרטים חדשים בערך חודש-חודשיים לאחר ההקרנה בארץ (נכון לא מתורגמים), עם התוספות הרבות, הסצנות המחוקות האפשרויות ב- DVD ROM, וכו'. האיכות, השקט, היכולת לעצור את הסרט כמה פעמים שמתחשק במהלכו נותנים נוק-אאוט חד משמעי לרעת הקולנוע.

לראות סרט אחרי שכולם כבר ראו אותו ודיברו עליו, גורם לך שתי בעיות: אתה לא יכול להיות חלק מהשיחה ואתה עלול לשמוע ספוילרים (מאוד קשה להתחמק מהם). כמו שאמרתי בהתחלה, לראות DVD זו חוויה אחרת - כשאני בקולנוע אני רוצה לראות יצירה אחת שלמה וברורה, ב-DVD אני לומד יותר על הסרט ועל מה שמאחוריו - 2 דברים שונים... ושניהם ממולצים (לגבי סרטים טובים), אבל אם צריך לבחור רק אחד, הבחירה ברורה... נוק-אאוט חד משמעי לטובת הקולנוע.

שי כתב/ה:
יציאה לקולנוע לזוג צעיר ללא ילדים מגיע לכ- 100 ש"ח לסרט (סרט+פופקורן+שתיה), אם תוסיפו לזה מסעדה אחרי/לפני או בייביסיטר לילדים מכפילים או משלשים את הסכום המקורי.

כמובן שאתה מגזים פראית, שלא לדבר על הוספת דברים שלא קשורים (מסעדה? תגיד אתה נשוי עם ילדים או משהו? קריצה). סרט בקולנוע עולה בין 0 ש"ח (מבצעים וכו') דרך סביבות ה-15 ש"ח (הנחות חילים, סטודנטים וכו') ועד 27-37 ש"ח (מחיר רגיל בשעות שונות עם ובלי עמלת הזמנה). אני לא מעודכן כמה עולה מנוי DVD ממוצע, אבל גם אם נניח שהוא נע בסביבות 15 ש"ח לסרט, נוסיף את עלות המערכת (אפשר גם להוסיף שכר דירה ריהוט וחשמל, אבל נוותר לך קריצה), נקבל שכל סרט עולה הרבה יותר ופריסת התשלומים הרבה פחות נוחה...

בקיצור, אם נעזוב את החישובים של כמה עולה כאן או כאן (וכמה זמן המערכת הביתית מעודכנת ופועלת בלי תקלות), מדובר על שתי חוויות שונות והמערכת הביתית לא באמת יכולה להחליף את בתי הקולנוע, רק לתת הרגשה של כמעט.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
שי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 19:11 19/01/03    נושא ההודעה: ללכת לקולנוע - נראה לכם?!!! הגב עם ציטוט

אולי אני טועה - אך מטעה?!!! אני מוחה סימן קריאה זו דעתי ואני מביע אותה - לא הבאתי שום נתון שהוא לא נכון.

אורן כתב/ה:
כל עוד לא תשקיע סכום עתק כדי לבנות אולם קולנוע אמיתי אצלך בבית, לא תוכל להתקרב אפילו למה שאולם קולנוע טוב מעניק. באולם קולנוע יש הרבה יותר מ-5 רמקולים וסאב, שלא לדבר השיטות המתקדמות כמו ה-SDDS עם 8 ערוצים. הנפח הגדול של האולם והמרחק הפיזי האמיתי של הרמקולים, רק הם יכולים להעניק הדמיה טובה לסצנות גדולות ועמוסות צלילים. לא הטלוויזיות הקטנות של 30-60 אינץ' ואפילו לא המסכים הקטנים שמשתמשים בהם במערכות הביתיות הטובות ביותר, יכולים להתמודד באותה ליגה עם מסכי הענק של הקולנוע - אם האדם על המסך לא יכול להיות גדול יותר מהצופה, אז מה זה שווה? איפה הגרנדיוזיות? שיטת השידור "המשובחת" שלך, היא למעשה שיפור של פגם הקיים בציוד הביתי הנחות - בקולנוע יש הקרנה רציפה מפילם, ללא צורך לרענן את המסך. אין הקרנה של נקודה אחר נקודה, אלא תמונה שלמה וברורה בכל רגע. לסכום - גם המערכת הביתית הטובה ביותר, לא מתקרבת למה שמציע לנו אולם הקולנוע. יש סיבה לצאת מהסלון.

אני לא מתכוון להתחרות באיכויות אולם הקולנוע. אני כתבתי: "איכות סאונד משופרת", שזה אומר צפיה בסרט בשיטת דולבי דיגיטל 5.1, למרות שיש כבר מגברים שמחיריהם כ- 5000 ש"ח שיודעים לשדר 8.1.
לגבי המסך - איכות הצפיה במסך הקולנוע (לדעתי, אני חוזר - לדעתי סימן קריאה), אינו משביע רצון - הוא אולי גדול, אך לדעתי הוא דומה באיכותו לשיטת השידור האנלוגית של הכבלים. טלוויזיה עם מסך גדול, שמשדרת ב- 100HZ, טובה פי כמה ממסך קולנוע.

אורן כתב/ה:
אז תלך לקולנוע באמצע השבוע, תלך להצגות מוקדמות יותר, לא קשה למצוא הקרנות כמעט פרטיות... בעיניין ההפסקה, יש בתי קולנוע שמקרינים ללא הפסקות (סינמטקים, סימנמה סיטי ועוד) ויש כאלה בהם יש הפסקה - בחר את מה שמתאים לך.

אני רוצה הפסקה מתי שבא לי! לא מתי שזה נוח לבעל המזנון. אני רוצה בחירה בהפסקה, ואת זה אין בקולנוע. לגבי סרטים ללא הפסקה - זה ממש נשגב מבינתי, אבל שוב - זו דעתי, איך אפשר לשבת למעלה משעתיים בלי הפסקה? וזה עם לשתות קולה מהמזנון?... מה יש לכם אנשים - שלפוחית שתן בגודל של שק מלט?!!!

אורן כתב/ה:
לראות סרט אחרי שכולם כבר ראו אותו ודיברו עליו, גורם לך שתי בעיות: אתה לא יכול להיות חלק מהשיחה ואתה עלול לשמוע ספוילרים (מאוד קשה להתחמק מהם). כמו שאמרתי בהתחלה, לראות DVD זו חוויה אחרת - כשאני בקולנוע אני רוצה לראות יצירה אחת שלמה וברורה, ב-DVD אני לומד יותר על הסרט ועל מה שמאחוריו - 2 דברים שונים... ושניהם ממולצים (לגבי סרטים טובים), אבל אם צריך לבחור רק אחד, הבחירה ברורה... נוק-אאוט חד משמעי לטובת הקולנוע.

אצלכם בברנז'ה - זה מובן, מדברים על סרטים חדשים כל הזמן. איפה שאני נמצא זה לא קורה ולכן אין בעיה לחכות חודש-חודשיים עד שהסרט מגיע לבלוק-באסטר.

אורן כתב/ה:
כמובן שאתה מגזים פראית, שלא לדבר על הוספת דברים שלא קשורים (מסעדה? תגיד אתה נשוי עם ילדים או משהו? ). סרט בקולנוע עולה בין 0 ש"ח (מבצעים וכו') דרך סביבות ה-15 ש"ח (הנחות חילים, סטודנטים וכו') ועד 27-37 ש"ח (מחיר רגיל בשעות שונות עם ובלי עמלת הזמנה). אני לא מעודכן כמה עולה מנוי DVD ממוצע, אבל גם אם נניח שהוא נע בסביבות 15 ש"ח לסרט, נוסיף את עלות המערכת (אפשר גם להוסיף שכר דירה ריהוט וחשמל, אבל נוותר לך ), נקבל שכל סרט עולה הרבה יותר ופריסת התשלומים הרבה פחות נוחה...

מגזים פראית?!!! תפתח סקר ותראה בעצמך כמה זה עולה למבקרים באתר. בינתיים עשיתי חישוב - כמה עולה יציאה לזוג בלי הנחות של שעה 14:00:
1. כרטיס לסרט בהזמנה מראש עולה 36 ש"ח * 2 = 72 ש"ח
2. פופקורן במזנון השערוריתי של הקולנוע = 20 ש"ח
3. קוקה קולה 1/2 ליטר - 10 ש"ח
סה"כ ~102 ש"ח.

תוסיף את כל מה הזכרתי לעיל (ילדים, מסעדה וכו'...) ותגיע ל- 250-300 ש"ח לבילוי.
מנוי לבלוקבאסר - 12.90 ש"ח לסרט (לילה אחד לסרט חדש, שני לילות לאחרים)
פופקורן - 2.50 ש"ח
מערכת קולנוע ביתית - שכל אחד יעשה את החישוב לבדו...
לגבי ההערה על שכ"ד וכו' - כל אחד משלם, לא?... לכן הטיעון לא רלוונטי.

לסיכום:
כמובן שזה עניין של אופי. והויכוח יכול להמשיך עוד 30, 40 דפים - אבל כבר לא מדובר על תחרות בין רולס-רויס (הקולנוע) לבין סוסיתא (טלוויזיה שחור-לבן ישנה עם שיטת אאודיו מונו), אלא על השוואה צמודה בין אותו רולס-רויס שהשתפר עם השנים לבין הדור החדש של מרצדס. וזו כבר תחרות הרבה יותר שווה. אם תוסיף את שאר הנתונים של "המצב" הביטחוני וכו', אין כמו בבית עם מערכת הקולנוע הביתית...

הפועל לב-השרון
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 23:56 19/01/03    נושא ההודעה: ללכת לקולנוע - נו, בוודאי! הגב עם ציטוט

שי כתב/ה:
אולי אני טועה - אך מטעה?!!! אני מוחה סימן קריאה זו דעתי ואני מביע אותה - לא הבאתי שום נתון שהוא לא נכון.

אתה יכול למחות אבל למה להטעות? הטעית בהודעה הקודמת ואתה ממשיך גם בהודעה הזו. הרי גם אתה מודה, שהמערכת הביתית לא מגיעה לרמה של הקולנוע, אז כבר כאן אפשר לסגור את הדיון. בית הקולנוע טוב יותר. נקודה. אז במקום לנסות לערפל את הדיון עם כל מיני נתונים שוליים ו"לא מדויקים", תגיד שגיתי ורוץ לסינמה סיטי.
טוב אחרי שגמרתי לשחק את רשע נמשיך בדיון כאילו יש לך סיכוי לשכנע אותי ולי אותך.

שי כתב/ה:
אני לא מתכוון להתחרות באיכויות אולם הקולנוע. אני כתבתי: "איכות סאונד משופרת", שזה אומר צפיה בסרט בשיטת דולבי דיגיטל 5.1, למרות שיש כבר מגברים שמחיריהם כ- 5000 ש"ח שיודעים לשדר 8.1. לגבי המסך - איכות הצפיה במסך הקולנוע, אינו משביע רצון - הוא אולי גדול, אך לדעתי הוא דומה באיכותו לשיטת השידור האנלוגית של הכבלים. טלוויזיה עם מסך גדול, שמשדרת ב- 100HZ, טובה פי כמה ממסך קולנוע.

אני שמח שהתחלת באמיתה (מערכת ביתית לא יכולה להתחרות בקולנוע טוב), אז למה להתדרדר לחוסר דיוקים? מבחינה טכנית, הקרנה מפילם טובה יותר מ"שידור תמונות" - מקרנת פילם מאירה בצורה רציפה את המסך, טלוויזיות ומקרנות דיגיטליות מאירות כל פעם פיקסל אחד ולכן יש להן דבר כזה שנקרה "קצב ריענון". אז אתה אומר שיש טלוויזיות עם קצב רענון של 100 הרץ, ביג דיל, אני עובד במחשב שלי עם קצב ריענון של 120 הרץ (ברזולוציות מסוימות) ובקולנוע , אפשר להגיד, שקצב הרענון הוא אינסוף הרץ... הזכרתי קודם פיקסלים, בפילם אין דבר כזה ובציוד דיגיטלי תמיד יהיה. הפילם מוגבל כימית (לכן עד גודל מולקולה) שזו לא ממש הגבלה לעומת המתחרה הדיגיטלי. כנ"ל לגבי הצבעים, בדיגיטלי תמיד זה יהיה שיחזור ונסיון להתקרב ל"אמת" שמוצגת בפילם באופן טבעי.
לגבי הסאונד, כבר ציינתי בהודעה הקודמת שלי נקודות שעונות לך. לגבי שיטת SDDS עם שמונת הערוצים, אני הבנתי שאין לה "נציגות" במערכות הביתיות, מה שכן יש בחלק מהמערכות האלו, הם ערוצים מדומים שלא נותנים ערוץ שונה אלא אפקט על ערוץ קיים.
ועכשיו לגבי הדעה שלך על האיכות. בשני המדיומים יש את האיכות המקסימלית או את הגבולות ועל זה דיברתי עד עכשיו, אבל יש מרכיבים נוספים שמובילים לאיכות הסופית. יש את המדיה עצמה - אם על הפילם יש סרט באיכות גרועה (נגיד העברה מוידאו כמו שעשו בסרט הישראלי "פיתוי"), אז התוצאה תהיה גרועה ואותו דבר נכון גם לגבי DVD, אם המקור יהיה נחות כך תהיה גם התוצאה - DVD לבד או פילם לבד לא מבטחים איכות. לכן לא כל הסרטים נראים אותו דבר, אבל הם בטוח לא נראים כמו שידורי הכבלים האנלוגיים... ולקולנוע יש את האיכות הבסיסית הגבוהה יותר. [וכל זה בלי להזכיר את אפקט הגודל, שהוא אפקט מכריע באומנות הקולנוע]

שי כתב/ה:
אני רוצה הפסקה מתי שבא לי! לא מתי שזה נוח לבעל המזנון. אני רוצה בחירה בהפסקה, ואת זה אין בקולנוע. לגבי סרטים ללא הפסקה - זה ממש נשגב מבינתי, אבל שוב - זו דעתי, איך אפשר לשבת למעלה משעתיים בלי הפסקה? וזה עם לשתות קולה מהמזנון?... מה יש לכם אנשים - שלפוחית שתן בגודל של שק מלט?!!!

קולנוע היא יצירה מורכבת, הפסקות והסחות דעת פוגעות באופן ישיר ביכולת לקבל את כל שיש בסרט. כשרואים סרט טוב, לא צריך ללכת לשרותים, כאבים נעלמים, מחלות נרפאות והעולם שמחוץ לקולנוע נעלם. כשהסרט לא כל כך טוב או כשלא מכנים לתת לו להיות טוב, אז הצרכים הגשמיים מתרידים אותנו. לכן לדעתי אין שום צורך בפופקורן או שתיה כשרואים סרט (למרות שזה לא פסול בעיני) ולא רק שאין צורך בהפסקה, מדובר בהפרעה שפוגמת בחווית הצפיה. זה שאתה מדבר על מספר הפסקות גורם לי לחשוב, שאתה לא מוכן לתת לעצמך את התנאים המתאימים, כדי לקבל את החוויה הקולנועית המלאה. אם זה כך, אז אני בהחלט יכול להבין שהקולנוע הוא בעצם טלוויזיה בשבילך - וטלוויזיה רואים בסלון. קולנוע הוא לא טלוויזיה - תן לו את הכבוד המגיע לו!

שי כתב/ה:
עשיתי חישוב - כמה עולה יציאה לזוג בלי הנחות של שעה 14:00:
1. כרטיס לסרט בהזמנה מראש עולה 36 ש"ח * 2 = 72 ש"ח
2. פופקורן במזנון השערוריתי של הקולנוע = 20 ש"ח
3. קוקה קולה 1/2 ליטר - 10 ש"ח
סה"כ ~102 ש"ח.

1. כשאתה הולך בצהריים ולרוב גם בערב, אין צורך בהזמנה מראש והמחיר הוא בין 27 ל-31 ש"ח * 2 = 58 (דרך אגב, לא כולם נשואים ומתיחסים לשני אנשים כאחד...)
2. כפי שאמרתי קודם, ממש לא חייבים פופקורן, אבל אם כן אפשר להסתפק בזה שעולה כ-12 ש"ח
3. כנ"ל לגבי שתיה (לא חייבים אבל אם) 6 ש"ח
סה"כ 29 ש"ח לאדם כמוני או 76 ש"ח לזוג כמוך.

שי כתב/ה:
מנוי לבלוקבאסר - 12.90 ש"ח לסרט (לילה אחד לסרט חדש, שני לילות לאחרים)
פופקורן - 2.50 ש"ח
מערכת קולנוע ביתית - שכל אחד יעשה את החישוב לבדו...

אם משווים לקולנוע אז ראוי לדבר על וידיומאטים/דוידומטים, כי גם לבתי קולנוע אפשר לעשות מינוי. אז אם אני זוכר נכון מדובר על כ-20 ש"ח לסרט
פופקורן - אני נותן לך בחינם. למה בחישוב הזה לא הכנסת שתיה? לא משנה, כך גם אותה בחינם.
מערכת ביתית - לא סתם לא הכנסת מחיר כאן, אתה יודעה שמערכת טובה מהסוג עליו אתה מדבר עולה המון. מערכת צנועה מאוד תעלה לפחות 5000 ש"ח (גם הטלוויזיה היא חלק מזה). ועכשיו, כמה זמן נשארים עם אותה מערכת בלי לשדרג ? (בתי-קולנוע מתחדשים וגם קמים בתי קולנוע חדשים כל כמה שנים) כמה זמן עד שהמערכת נשחקת, מתקלקלת, לא עומדת בסטנדרטים של התקופה? שנתיים? שלוש? נלך לקראתך - נגיד שארבע. ונגיד שאתה רואה סרט 4 פעמים בחודש, אז יוצא לנו בערך 26 ש"ח לסרט.
סה"כ 46 ש"ח לסרט בתנאים נחותים. אני יוצא במינוס 17 ש"ח ואתה (כזוג) ברווח של 30 ש"ח, שזה 15 ש"ח לאדם.

לסיכום:
מבחינה כלכלית, לזוגות יכול להיות שזה משתלם (תחת כל ההגבלות שציינתי למעלה), לאנשים שעוד לא התמסדו - זה לא משתלם. מבחינת חוויה, אין ויכוח (וכמו שאמרתי בהתחלה , גם לא היה).
Banana-Man
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 26/08/02

הודעהפורסם: 14:52 20/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

או איזה מאבק.
אורן מכניס ימנית לשי צוחק בקול רם
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger
שי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 15:01 20/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לא ימנית ולא שמאלית... אולי שמאלנית צוחק בקול רם צוחק בקול רם צוחק בקול רם
יש לנו שתי דעות שונות - וזה מותר. אורן ואני לא נלך מכות... אני מבטיח אגודל למעלה

הפועל לב-השרון
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 15:11 20/01/03    נושא ההודעה: הכול ברוח טובה הגב עם ציטוט

הי, אני מקווה שברור לכולם, שהכול ברוח טובה!
זה לא מאבק בין שי לביני, זה מאבק בין דעתו (המוטעה) של שי לבין דעתי (המוצדקת). צחוק מרושע

וחבל שרק אני ושי מתדינים כאן, מה לכם אין דעה?
Banana-Man
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 26/08/02

הודעהפורסם: 20:12 20/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני אוהב יותר בקולנוע.
זה כיף יותר להיות ככה במקום גדול ולראות סרט.
אני לא יודע מה איתכם, אבל לי זה פשוט נותן הרגשה טובה!
ואגב לא התכוונתי שאתם הולכים מכות או משהו, זה פשוט כמו קרב. אתה מביא לו, הוא מחזיר. והכול ברוח טובה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger
sivanvs
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 14/07/02

הודעהפורסם: 22:13 20/01/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ציטוט:
סרט בקולנוע עולה בין 0 ש"ח (מבצעים וכו') דרך סביבות ה-15 ש"ח (הנחות חילים, סטודנטים וכו') ועד 27-37 ש"ח (מחיר רגיל בשעות שונות עם ובלי עמלת הזמנה).

אז לפחות בקשר להנחות חיילים:
    הן לא תקפות בסופי שבוע.
    הן לא תקפות בשבוע ההקרנה הראשון.

כל ההגבלות האלה כבר שוחקות את כל העניין,
ועדיף היה אם לא היו מקיימים את הפריווילגיה המעפנה הזו מלכתחילה...
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

הודעהפורסם: 22:33 20/01/03    נושא ההודעה: לא לזלזל הגב עם ציטוט

אולי הנחת החיילים לא מתאימה לכל חייל, אבל לי יצא לראות יותר מפעם אחת חבורות של לוחמים באפטר, שמאוד נהנו ממנה.
אז בואי לא נבטל אותם בינתיים.
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי