יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

האם אולפני דיסני קמים מהקרשים?

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
יניב חקמן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 0:05 25/06/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

ערכו של המותג שהודבק על כל כך הרבה סרטים קלאסיים מצליחים, כמו "היפה והחיה", "סינדרלה", "פנטזיה",ועוד היד רחבה, ירד לאחרונה בצורה דרסטית. עם סרטים כמו "אטלנטיס" ו"הגיבן מנוטרדאם" אי אפשר לספק את הסחורה שמאות אלפי משפחות ומיליוני אנשים מבקשים לקבל מהאול]נים המצליחים האלה. למעשה, הסרט המצליח האחרון שראו מדיסני, היה "מלך האריות". מאז הכל נדם. כלום. רק סרטים מעצבנים, לא יפים שאיבדו את הייחודיות שלהם.
לא סתם אני כותב הודעה זו. בעקבות הצלחתו של הסרט האחרון "מפלצות בע"מ" וערב הגעתו של סרטם החדש (הזוכה לבקורות נלהבות באמריקה) של האולפנים, נראה לי כי הם מפתחים ייחודיות מחודשת וכי אנו עדים ל"תקומה מחודשת" שלהם.

האם דיסני ייצרו לנו סרטים איכותיים בקנה המידה שיצרו בשנות הזהב שלהם?
לי נראה שכן, תגידו לי אתם מה אתם חושבים.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/07/02

הודעהפורסם: 3:26 13/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לדעתי אתה צודק והם החלט יקומו מן הקרשים
בתקופה האחרונה הם ניסו נוסחה של סרטי פעולה קיציים מקסימום כסף במינימום מאמץ רק שהם שכחו את העובדה שהסרטים שלהם זה לא בדיוק סרטי שוורצנגר לכן אכשיו לאחר נסיון כושל זה הם יחזרו לסגנון הישן והאפקטיבי
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 12:00 13/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כן, כמו רב הדברים, כאשר יש תחרות אז צריך להתאמץ יותר. DreamWorks הוכיחו את עצמם כמתחרים חזקים ביותר עם הסרט המצליח "שרק" מה שלפי הבנתי מעודד את המוטיבציה של כל החברות בתחום להצליח (ושל דיסני לשמור על מעמדה רב השנים).
בנוסף, הפריחה של סרטי האנימציה (ממוחשבת ולא ממוחשבת) והפנייה לקהלים רחבים (גם של מבוגרים) מביאה לכך שגל של סרטי אנימה (אנימציה המבוססת על סגנון קומיקס יפני) יופץ כנראה באופן מסחרי בשנים הבאות. דוגמה לסרט "אנימה" הוא "הנסיכה מונונוקי".
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
sami balagun
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/07/02

הודעהפורסם: 2:07 17/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

בנושא האנימה אני חייב לומר שמכל סרטי האנימה שראיתי רובם יכולים לאתגר גם סרטים בסגנון ג'יפרס קריפרס מבחינת האלימות והגועל שמוצג בהם

[ הודעה זו נערכה על-ידי: sami balagun בתאריך 2002-07-17 03:08 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי