יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

האם ראיתם סרטים שכולם אהבו חוץ ממכם?

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 15/06/02

הודעהפורסם: 14:40 18/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אם היו שואלים אותי את השאלה הזו לפני שנה הייתי אומרת שסרט שכולם אהבו חוץ ממני זה ארמגדון אך בזמן האחרון נוכחתי לדעת שאני לא כל כך בודדה בעולם ויש עוד כמה אנשים שלא אהבו לדוגמא אמא שלי ואח שלי,וגם אחרי שהתודעתי לאתר ולעוד כמה אתרי קולנוע ראיתי שממש הרבה אנשים לא התלהבו מהסרט בלשון המעטה כולל יעל .
אז כנראה שכל סרט ש"כולם" אוהבים תמיד יהיו כמה שלא יאהבו כמו למשל טיטאניק,אתם יכולים לכתוב גם על מקרה הפוך -סרט שאהבתם וכמעט כולם לא אהבו?(אני בכוונה כותבת"כמעט כולם"כי אי אפשר להגיד "כולם")
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
munchie
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 22:20 18/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

כל מי שאני מכיר התלהב מ"להיות ג'ון מלקוביץ".
אני אישית חושב שזה סרט שמתיימר להיות פילוסופי ומתוחכם - אבל הוא סתם מייגע וחסר פואנטה... לדעתי

צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 12:17 19/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

הנה,נזכרתי בסרט שנדמה לי שהרבה אהבו ואני ממש לא התלהבתי:רציחות פשוטות.
(יעל,נתת לזה 5 כוכבים???)
אני לא אגיד שהסרט היה שיא השעמום ושפשוט סבלתי במהלך הצפיה,בכל זאת היה לי עניין לראות אותו עד הסוף,יש סרטים שאני מתייאשת ומפסיקה לראות אותם באמצע (פרויקט המכשפה מבלייר,המעקב)
הצפיה בסרט היתה בהחלט לא יותר מבסדר,הסרט הוא אפל,מוזר,כבד,איטי,בלי טיפת הומור(אחי טוען שזה סרט הומוריסטי אבל אני לא זוכרת שהיו הרבה קטעים כאלה,אז תסלחו לי,בכל זאת ראיתי את זה לפני כמה חודשים)והכי גרוע-לשחקנים אין טיפה של כריזמה במיוחד לשחקנית ששיחקה כאילו כל רגע צריך לתת לה סטירה בשביל לעורר אותה וגם היה לה פרצוף מעצבן משהו.
אולי רק הכמה דקות האחרונות של הסרט היו יותר מעניינות והיה בהן יותר "אקשן"אם זכרוני אינו מטעה אותי ,אבל 5 דקות אחרונות לא עושות את הסרט.
מה לעשות , לא אהבתי.
פנגו חתול קטן
חבר/ת פורום ותיק/ה
חבר/ת פורום ותיק/ה

בפורום מ: 11/06/02

הודעהפורסם: 17:47 19/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לדעתי "רציחות פשוטות" הוא סרט טוב.
אבל אני לא חושב שזה סרט גדול, ולתת לסרט 5 כוכבים זו הגזמה פראית! כי הסרט הזה שטחי כמעט לגמרי, והוא לא הרבה יותר מנחמד. ויכול להיות שזה סרט "מושלם" אבל לא נהנתי ממנו בצורה מיוחדת.
כך שאני לא ממש מסכים עם נתי כי אני כן אהבתי, אבל אני לא מסכים עם יעל שחשבה שזה סרט ענק.

מלבד זאת לא מצאתי את הסרט מצחיק במיוחד,למרות שיש בו הומור שחור (לדוגמא "מת לצעוק"שיש בו הומור שחור והוא הצליח מאד להצחיק אותי). צוחק בקול רם
חיוך גדול

[ הודעה זו נערכה על-ידי: פנגו חתול קטן בתאריך 2002-07-21 15:35 ]
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית
קרן
כוכבת אתר
כוכבת אתר

בפורום מ: 6/06/02

הודעהפורסם: 11:02 20/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

אני לא אהבתי את "ביג לבובסקי"
אני לא יודעת למה, כי אנשים סביב אהבו מאד.
מה יש בסרט?

קרן
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם
נתי
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

הודעהפורסם: 12:37 20/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

את הסרט "אחי,איפה אתה?" שזה גם של האחים כהן,אני לא יכולה להגיד שלא אהבתי פשוט ניסיתי לראות אותו ואחרי פחות מ 10 דקות התייאשתי, לא יודעת, כנראה האחים כהן לא מדברים אלי. (וגם את הסרט הזה נראה לי שהרבה אהבו).

[ הודעה זו נערכה על-ידי: נתי בתאריך 2002-07-20 13:38 ]
מסמר חלוד
חבר/ת פורום
חבר/ת פורום

בפורום מ: 26/06/02

הודעהפורסם: 16:45 20/07/02    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

גם אני לא כל כך התחברתי ל'רציחות פשוטות'.
ודווקא את שאר הסרטים של האחים כהן מאד אהבתי ( 'פארגו' מעולה ו'אחי איפה אתה' מושלם!).
חתול לבן
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> דיוני קולנוע כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי