יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

מה זאת אומרת "החשבון שלך נוצר", כשנרשמתי כחבר פורו

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
Daredevil
אורח

הודעהפורסם: 12:50 19/04/03    נושא ההודעה: מה זאת אומרת "החשבון שלך נוצר", כשנרשמתי כחבר פורו הגב עם ציטוט

מה זאת אומרת "החשבון שלך נוצר", כשנרשמתי כחבר פורום?
אם צריך לשלם כסף אז איני מעונין לקחת שום חלק בזה, ואם מישהו יכול להגיד כיצד למחוק אותי מהפורום אשמח לקבל עזרה, כי אם אני צריך לשלם כסף מעכשיו אני לא מעוניין.
Daredevil
אורח

הודעהפורסם: 12:53 19/04/03    נושא ההודעה: כבר הבנתי שזה חינם, אבל בכל זאת הגב עם ציטוט

כבר הבנתי שזה חינם, אבל בכל זאת, מה זאת אומרת "החשבון של נוצר"?
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 16:37 19/04/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

לאחר שאתה נרשם לפורום, נוצר לך חשבון משתמש... זה הכל. אחרי זה אתה צריך להכנס אליו כדי להגיב תחת שם המשתמש שלך. מומלץ להתחבר באופן אוטמטי (מסמנים את האפשרות הזו כשמתחברים) אם מדובר על מחשב פרטי (ממנו רק אתה גולש בפורם הזה). אחרת צריך להתחבר כל פעם כשנכנסים לפורום.

שאלות מהסוג הזה ושאלות טכניות אחרות מתאימות לפורום תמיכה טכנית (ולכן פתיל זה יועבר לשם בהמשך).
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> תמיכה טכנית כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי