יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

שמחה רבה שמחה רבה

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
יעל
מבקרת בקולנוע
מבקרת בקולנוע

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 20:57 12/04/03    נושא ההודעה: שמחה רבה שמחה רבה הגב עם ציטוט

אביב הגיע, פסח ואיסטר גם בא.
אהלן. טוב, אני מקווה שמישהו לפחות חש בחסרוני. כי בשבועות האחרונים לא היתה לי טיפה של זמן להתחבר לאינטרנט, ולהנות מהפעילות החביבה עלי - גלישה בפורום. מקווה שזה ישתפר. אז מה עשיתי אתם שואלים? עבדתי בעיקר. עשיתי טאיצ'י גם. עברתי דירה. האם ראיתי איזשהו סרט? אני מנסה להזכר... האמת היא שכן! אבל רק אחד. ושחור לבן. ומשנות השלושים. וכזה שאין סיכוי שאי פעם תראו. אתמול בפאב השכונתי של קיאנטל הוקרן סרט שצולם בשנות השלושים במקום, והוא מתאר את חיי הכפר, עבודה, חיות ונופים. היה די מקסים. ומה שהפליא אותי הוא לראות כמה עבודה קשה היתה חלק מהחיים של האנשים. זה נכון, שגם היום איכרים או עובדי אדמה, או מגדלי בקר עובדים עבודה פיזית קשה, אבל אז נראה כאילו היתה יותר עבודה. כאשר אתה מכין לבדך את הגבינה שלך, ואופה את הלחם שלך, וגוזז את הכבשה (שלך) ומפיק ממנה צמר, ואז טווה מהצמר סוודר, אתה מעריך את כל המוצרים האלה הרבה יותר. זה מקסים בעיני! הלוואי והייתי יכולה לחזור לחיות "קרוב לטבע" - גם אם זה אומר מלא עבודה ויותר עכבישים.
שבוע הבא פסח. אני חושבת שאני אעשה כאן ליל סדר אלטרנטיבי בחברת כמה נוצרים חסרי השכלה. בתמורה, אני אקבל השכלה בציור וצביעת ביצים ביום שבת עוד שבוע, ממש לפני איסטר.

שיהיה לכם חג שמח! צום חמץ קל. ואל תאכלו יותר מדי בסדר. בסיידר?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם
William Wallace
כוכב/ת פורום
כוכב/ת פורום

בפורום מ: 3/01/03

הודעהפורסם: 22:43 12/04/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

מה היה אבל שם הסרט לא אמרת...
לא שאני מכיר כל כך הרבה משנות ה-30... הא?
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני בקר באתר המפרסם מספר ICQ
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי