יעל מבקרת בקולנוע
מערכת הפורומים של האתר

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 פרופילפרופיל   התחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיותהתחבר/י כדי לבדוק הודעות פרטיות   התחבר/יהתחבר/י 
אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע

יעל יקירה

נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר/ת הודעה
הדס
אורח

הודעהפורסם: 22:04 23/02/03    נושא ההודעה: יעל יקירה הגב עם ציטוט

היי, שמי הדס ואני סתם עוברת אורח וסרט סרט ומגלה שאמנם אני מעריכה את נחישותך להצהיר על שמו הלועזי של הסרט המדובר לצד שמו העברי אך דבר אחר הטרידני.
שם בעל היצירה?
אינני מתיימרת להיות יפה נפש..אך קצת יופי לא יזיק...היה לי נחמד מאוד לדפדף בין הסרטים ובין הביקורות המשעשעות שלך אך הציק לי מאוד ששם הבימאי שטרח כל כך להציג לך סרט כדי שתוכלי לעשות אתר ממנו אינו מופיע כמעט אף פעם..
סך אתר שבאתרים!
הדס
mulder
שחקנ/ית פורם ראשי/ת
שחקנ/ית פורם ראשי/ת

בפורום מ: 10/06/02

הודעהפורסם: 23:13 23/02/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

את מציגה את זה כאילו אנחנו גונבים לבמאי את הסרט, או צורבים אותו בלי לשלם עליו...

לא עברתי אחד אחד, אבל נראה לי שבכל הסרטים שם הבמאי מוזכר בביקורת עצמה.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ
Oren
עורך ובונה האתר
עורך ובונה האתר

בפורום מ: 5/06/02

הודעהפורסם: 0:13 24/02/03    נושא ההודעה: הגב עם ציטוט

שלום הדס, ברוכה הבאה לאתר. ראשית אני רוצה לציין שאת רוב הביקורות האחרונות כותבת קרן ולא יעל.
אני חושב שאת לא בדיוק קלטת את רוח האתר - הרעיון הוא לשמוע על סרט מ"חבר" וכמו שהחבר לא תמיד מציין את שמו של הבימאי בכל פעם, גם כאן הוא לא תמיד מוזכר. שלא כמו באתרים אחרים אנחנו לא פותחים (או מסיימים) כל ביקורת ב"רשימת המכולת" של הסרט (בימאי, שחקנים, תסריטאי, שנת יציאה, משך הסרט וכו'), את כל אלה יכול גולש האינטרנט למצוא במקומות אחרים במידה וזה מעניין אותו, אותנו לא כל הפרטים האלה מעניינים כל פעם.

אם נתבונן בביקורת האחרונה של קרן על "אודות שמידט", נוכל לראות שהיא לא מזכירה שם את קת'י בייטס, למרות שזו מועמדת על תפקידה כאן לאוסקר. כל אחד רואה דברים אחרים ומתרכז בהם כשהוא מספר על הסרט מנקודת המבט שלו. בטח שלא מדובר כאן על חוסר מודעות לחשיבות הבמאי - אחיהם של קרן ויעל הוא בימאי קולנוע... (הן יודעות שמגיע לבימאי הרבה מאוד).

את ויתר הקוראים יותר ממזמנים לספר על יוצרי הסרט ולהציג אותו מהזוית שלכם כאן בפורומים.
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דואר אלקטרוני
הצג הודעות מלפני:   
   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב    אינדקס הפורומים של יעל מבקרת בקולנוע -> מה שמסביב כל הזמנים הם GMT +2 (שעון ישראל)
עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
בחזרה לדף הראשי